Fieldtarget

Mirošov 1.6.2018

User Rating:  / 0
PoorBest 

Vážení přátelé mirošovské sportovní střelnice,

v pátek 1. června 2018 od 17.00 se na mirošovské sportovní střelnici bude konat soutěž ve střelbě ze vzduchovky (s puškohledem nebo bez) na kovové siluety kachen na 10 m vzdálenost. Dospělí vstoje bez opory, děti vsedě s oporou obou loktů. Střílet se bude na čtyři kachny a prostřední "zvedací" kolečko (kachny po deseti bodech, kolečko za třicet bodů). Střílet se začne již v 17.00, kdy začnou střílet první soutěžící, ale ti, co by začátek závodu nestihli, stačí, když přijedou na 17.30 nebo 18.00 hod. Startovné obvyklé.... 60,- Kč dospělí, 30,- kč děti. Občerstvení káva, čaj, limo, sušenky. Diplomy a ceny pro tři nejlepší střelce v každé kategorii.  :-)

Střílet se bude na deset metrů počet ran dohodneme podle počtu účastníků buďto deset nebo patnáct. První část závodu - pět ran, se střílí povinně čtyři rány na kachny a jedna na terčík uprostřed, dalších pět ran každý střílí kam chce (kdo si věří, tak na to malé kolečko za 30 bodů když kachna je za deset). Pokud patnáct ran, tak těch dalších pět zase kam kdo chce.  Při deset ranách je maximum 220 bodů - 4x kachna po deseti a 6x terčík po 30 = 220, při patnácti ranách je maximum 370 bodů. Takže když přijede hodně střelců, dáme soutěž po deseti, když do 15 lidí tak se bude střílet celkem 15 ran. K dispozici budou různé jiné sklopky či siluety, aby si střelci mohli svoje zbraně (nebo i ty vypůjčené) zatím nastřelit, ty budou orientované v jiném směru nežli se bude závodit.

Předpokládané ukončení závodu v 19.20 hod., vyhlášení výsledků do 19.30 hod. Po ukončení soutěže možno chvíli posedět na střelnici.

Střelbě zdar!

PhDr. Mgr. Monika Zizlerová, Ph.D.
předseda VZO TSČ MIROŠOV

Strelnicka

Copyright © 2013 - 2021 Fieldtarget.cz. Vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.
Nahoru