Fieldtarget

Jihočeská sklopka

Ratio:  / 0
MaloBueno 

Když jsme s Olčou na konci roku 2013 objevili HFT a začali jezdit po závodech, bylo nám líto, že ve svém okolí nevíme o nikom dalším, kdo se HFT věnuje a s kým by se dalo trénovat a vyměňovat si zkušenosti. Poté co začal pořádat Darken závody ve Strašicích, jsme se rozhodli, že to zkusíme také. Nechali jsme si vyrobit vlastní sklopky a uspořádali v říjnu 2014 první závod v Českých Budějovicích. A najednou jsme zjistili, že v Jižních Čechách nejsme úplně sami. A protože jsme náš první závod pojmenovali, trochu neoriginálně Jihočeská sklopka, tak už nám tento název zůstal. V roce 2015 jsme se stali i uznaným Klubem CAFTA a mohli se tak ucházet o pořádání jednoho kola Poháru CAFTA 2015.

Nejsme klub v pravém slova smyslu. Členství není ničím podmíněno. Jsme jen parta lidí se stejným koníčkem, a když máme chuť a čas tak se někde sejdeme a potrénujeme společně, probereme novinky v HFT nebo si navzájem vypomůžeme při odstraňování technických problémů na vybavení. V současné době klub tvoří 4 členové CAFTA a jeden junior.

Snažíme se pořádat závody v okolí Českých Budějovic a nepravidelně trénujeme v opuštěných kasárnách v Litvínovicích a rádi uvidíme nové tváře z řad zájemců o HFT a vzduchovkovou střelbu obecně.

Kontaktní osoba: Radek Novák (ranovak) http://forum.fieldtarget.cz/memberlist.php?mode=viewprofile&u=98

email: Esta dirección de correo electrónico está siendo protegida contra los robots de spam. Necesita tener JavaScript habilitado para poder verlo.

 

Copyright © 2013 - 2023 Fieldtarget.cz. Vytvořila POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o.
Nahoru